Фільтр

Побутовий ремонт / прибирання

Звичайні оголошення
Швейное производство TS-Shveynik Кременчук
100 грн
Кременчук
Уборка квартир, офисов, домов Київ
0 грн
Київ
Демонтаж стен, полов, спил деревьев, земляные работы в Днепре. Дніпро 3
60 грн
Дніпро
Домашний мастер. Київ
10 грн
Київ
Сборка, разборка, ремонт, изготовление корпусной мебели. Київ
10 грн
Київ
Брезентовые чехлы, под заказ Одеса 3
1 500 грн
Одеса
Cleanora | Зручний сервіс по прибиранню Київ 6
ще 1 фото
50 грн
Київ
Химчистка мебели Київ 4
100 грн
Київ

Прибирання і побутовий ремонт

Цінність нерухомості в Україні в великій мірі залежить від того, в якому стані вона міститься. Власник квартири або будинку змушений витрачати чимало часу на те, щоб підтримувати її в нормальному стані, виробляти дрібний ремонт, а також виконувати періодичну і постійне прибирання.
Але бути майстром на всі руки - справа досить клопітка. Тому великим попитом користуються фахівці і фірми, які надають послуги, що включають ремонт побутової та прибирання приміщень. Самостійно знайти таку компанію або майстра досить складно в будь-якому регіоні, і Україна не є винятком. Кількість інформації, яку для цього доведеться обробити, перевищує будь-які розумні межі. І значить краще використовувати можливості порталу оголошень objav.net.
У розділі Побутовий ремонт / прибирання воєдино зібрана вся корисна інформація. До того ж і представлена ​​вона в зручному для порівняння вигляді. Потужна система фільтрів дозволяє швидше підібрати підходящий варіант за багатьма параметрами, включаючи наступні:
    • Статус рекламодавця.
    • Дата подачі оголошення.
    • Розцінки, за якими виявляються побутові послуги, ремонт та інші операції.
Оголошення в розділі Побутовий ремонт / прибирання, Будівництво / ремонт / прибирання публікуються безкоштовно, тому в вартості послуги не ховається оплата за роботу співробітників порталу objav.net.