Ціна
Не важливо
  соток
Площа
Не важливо
  км
Віддаленість від міста
Не важливо

Продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні

Продаж землі сільськогосподарського призначення
5 363 360 грн.
Нікополь
22 липня
Продаж землі сільськогосподарського призначення
80 450 грн.
Тернопіль
11 липня
Продаж землі сільськогосподарського призначення
810 000 грн.
Білозерка
3 липня
Продаж землі сільськогосподарського призначення
898 363 грн.
Севастополь
10 травня
Продаж землі сільськогосподарського призначення
80 450 грн.
Торг можливий
Черкаси
18 квітня

Земля сільськогосподарського призначення

Зацікавленість гравців ринку нерухомості в землях сільгосппризначення пояснюється їх значним дефіцитом і високою прибутковістю діяльності виробників сільськогосподарської продукції. Україна - регіон, в якому купити землю сільськогосподарського призначення дуже непросто і з інших причин. Наприклад, далеко не завжди достовірні дані про те, кому належить той чи інший ділянку сільгосппризначення доходять до потенційного покупця.

Важливим фактором є і шлях, який інформація проходить від продавця до зацікавленій особі. Продаж землі сільгосппризначення в Україні, як не дивно, ускладнюється величезною кількістю оголошень, що публікуються в різних джерелах. Вони дуже часто дублюють один одного, до того ж, на ринку постійно крутиться реклама, яка вже давно втратила актуальність. З іншого боку власник, який бажає продати землю сільськогосподарського призначення, який публікує для цього рекламу і розраховує швидко укласти угоду, часто довго не може добитися успіху.

Як швидко купити землю сільгосппризначення

Коли йшли роботи по створенню порталу objav.net ми поставили перед собою мету не тільки зібрати всі оголошення про продаж землі сільгосппризначення на одному інтернет-ресурсі, але і зробити так, щоб б в розділ Продаж землі сільськогосподарського призначення, Продаж землі не потрапляла неактуальна або недостовірна інформація. Для подолання даної проблеми продавцям надається можливість скористатися послугами наших модераторів, які допоможуть правильно оформити оголошення, зробивши це таким чином, щоб воно набуло привабливість в очах покупця. І зроблено це завдяки найпростішого, але абсолютно логічному кроці - наші розробники створили спільну для всіх рекламодавців стандартну форму, яка допомагає продати землю сільгосппризначення, підкреслюючи важливі для претендента боку земельної ділянки.

У розділі Продаж землі сільськогосподарського призначення, як і на інших сторінках нашого порталу, є зручна система фільтрів, що дозволяє зробити додаткове скорочення списку цікавлятьпокупця оголошень про землі сільськогосподарського призначення. Купити ділянку буде простіше, вказавши, наприклад, такі параметри:

  • Дату, коли була подана оголошення.
  • Статус суб'єкта, яким здійснюється продаж сільськогосподарської землі.
  • Бажану вартість землі сільгосппризначення.

Додатковою перевагою порталу objav.net є ретельний відсів повторюваних оголошень, а також таких, які явно викликають сумніви.