Фільтр

Продаж землі під індивідуальне будівництво, купити ділянку під забудову в Україні

Звичайні оголошення
Продам дом с землей с. Мирча, 10 км от Бородянки! Київ 11
ще 6 фото
182 000 грн
Київ
Продам ділянку землі. Нова Каховка
624 000 грн
Нова Каховка
Продається земельна ділянка біля Львова терміново Львів
312 000 грн
Львів
Продажа участка Харків
390 000 грн
Харків
Срочно продам участок Харків
190 000 грн
Харків
Продам 20 соток . Лески . Вдоль Днепропетровской дороги . Одеса 4
4 420 000 грн
Одеса
Продаю землю Львів 3
442 000 грн
Львів
Земля в карпатах Косів 5
20 800 грн
Косів
Предлагаю к продаже два участка в Таврийске или обменяю на автомобиль Таврійськ 12
ще 7 фото
312 000 грн
Таврійськ
Фасадный зем. участок с готовым проектом на застройку таунхауса Одеса 2
728 000 грн
Одеса
Участок 10 соток, рядом Пруд Одеса
390 000 грн
Одеса
Участок в пригороде Одессы Одеса
650 000 грн
Одеса

Як знайти ділянку під забудову

Незважаючи на появу все нових способів заробітку грошей і засобів, що дозволяють їх накопичувати, нерухомість, як і раніше, залишається вигідним об'єктом для інвестицій. На купівлі і продажу нерухомості можна добре заробити, але ще більш вигідно купити землю під будівництво будинку, і на цій території побудувати невеликий прибутковий бізнес. До того ж, земельну ділянку під забудову можна використовувати не тільки для заробітку, а й для своїх власних потреб.

Практично завжди ділянку під будівництво обходиться набагато дешевше, ніж готове або майже готове споруда. Всім добре відомо, що Україна - це регіон, в якому земля користується підвищеним попитом. Оголошення «куплю ділянку під забудову» тут можна зустріти не тільки в інтернеті і друкованих мас-медіа. Рекламні листки розсилають поштою, вони трапляються на парканах і стовпах, а іноді їх навіть вкладають в руки, коли ви просто йдете по вулиці. Однак така насиченість рекламою далеко не завжди здатна забезпечити належний ефект від її використання. Все частіше покупці і продавці звертаються за допомогою до інтернет-ресурсів.

Чому продаж землі під забудову все частіше проводиться через портал objav.net

Причина полягає в тому, що на традиційні повідомлення продавці, у яких є стоїть товар, відгукуються вкрай рідко. Найчастіше вони просто подають оголошення «продам ділянку під забудову» і чекають, коли покупець сам прийде до них. Портал створено спеціально для того, щоб забезпечити продавцю і покупцю таку зустріч. У розділі Продаж землі під індивідуальне будівництво, Продаж землі зібрані всі оголошення про продаж землі під будівництво - ми побудували своєрідну віртуальну майданчик для зустрічей покупців з продавцями.

На відміну від інших ресурсів на нашому сайті розміщується інформація про продаж землі під індивідуальне будівництво в строго впорядкованому вигляді. Велике значення має і те, що всі оголошення публікуються в стандартній формі. Це істотно спрощує підбір варіантів, порівнювати їх в такому вигляді стає набагато легше.

Ще одним плюсом використання наших можливостей є той очевидний факт, що ми беремо на себе багато роботи, які в іншому випадку довелося б виконувати покупцеві і продавцеві самостійно. Відвідувачу, що зайшов в розділ Продаж землі під індивідуальне будівництво, досить скористатися системою фільтрів, яка допоможе відсіяти свідомо нецікаві оголошення. Наприклад, купити ділянку під забудову буде набагато простіше, якщо пошук виробляти з урахуванням наступних характеристик ділянки землі під будівництво:

  • Дата подачі оголошення. Якщо інформації багато, то, переглядаючи спочатку найсвіжішу, можна підвищити ймовірність знаходження оптимального варіанту покупки земельної ділянки під будівництво будинку.
  • Вартість землі під будівництво. Установка певного значення допоможе звузити коло пошуку, якщо метою є придбання недорогий землі.
  • Статус суб'єкта, який хоче продати ділянку під забудову. Завжди корисно знати про те, у кого ви купуєте дорогий товар. Це не тільки допоможе вибрати оптимальну лінію поведінки на переговорах і, швидше за все, дасть можливість купити ділянку під будівництво будинку дешевше, але і забезпечить відсутність проблем в майбутньому.

Всі оголошення про продаж в Україні публікуються на порталі objav.net абсолютно безкоштовно. Це трохи знижує вартість земельної ділянки під будівництво, позбавляючи покупця від прихованої оплати за рекламне оголошення продавця. Хоча дана сума втрачається на тлі основних цифр, ми вважаємо, що навіть вона не буде для вас зайвою.