Фільтр

Продаж землі в Україні

Звичайні оголошення
Продам дом с землей с. Мирча, 10 км от Бородянки! Київ 11
ще 6 фото
182 000 грн
Київ
Продається дача в Марківцях Івано-Франківськ 8
ще 3 фото
5 000 грн
Івано-Франківськ
Продається земельна ділянка Івано-Франківськ 5
6 900 грн
Івано-Франківськ
Продам ділянку землі. Нова Каховка
624 000 грн
Нова Каховка
Продається земельна ділянка біля Львова терміново Львів
312 000 грн
Львів
Продажа участка Харків
390 000 грн
Харків
Срочно продам участок Харків
190 000 грн
Харків
Продам 20 соток . Лески . Вдоль Днепропетровской дороги . Одеса 4
4 420 000 грн
Одеса
Продам земельний пай, Черкаська область, Чорнобаївський район Черкаси
325 000 грн
Черкаси
Продам участок под дачу Олександрія
3 500 грн
Олександрія
Продам земельный участок Житомир 5
85 800 грн
Житомир
Продаю землю Львів 3
442 000 грн
Львів

Продаж землі

У всі часи кожен, хто хотів купити земельну ділянку, повинен був дотримати цілий ряд вимог, повне виконання яких іноді бувало нелегким завданням. Це пояснюється розумінням того, яку цінність представляє собою пай землі, в тому числі і в Україні. За землю воювали і, на жаль, до сих пір воюють цілі країни. І якби за минулі тисячоліття людство не прийшло до певного консенсусу, то вся планета ще в минулому столітті могла б припинити своє існування.

На щастя, зараз, для того, щоб купити землю, доводиться діяти в суворій відповідності не стільки зі сформованими традиціями - продаж земельних ділянок жорстко регламентується законодавством. Для цієї мети розроблено спеціальний класифікатор видів цільового призначення земельних ділянок. Купити землю і не мати після цього проблем з законом, можна, якщо її призначення відповідає тій меті, заради якої укладається договір купівлі продажу земельної ділянки. Природно, отримати право власності можна майже на будь-яку земельну ділянку, виставлений на продаж, але зробити з ним те, що ви припускаєте, вийде тільки в разі, якщо це не заборонено законами і підзаконними актами.

Чому при пошуку відповідного варіанту варто скористатися нашою допомогою

Крім складнощів, пов'язаних з приналежністю ділянок землі до тієї чи іншої групи в офіційному класифікаторі видів цільового призначення, багато проблем доставляє розрізненість і величезний обсяг інформації, обробкою якої доведеться зайнятися для того, щоб на законних підставах придбати земельний пай.

Портал оголошень objav.net створений спеціально для того, щоб спростити підготовчі роботи, пов'язані зі збором інформації. У розділі Продаж землі, Продаж нерухомості зібрані всі оголошення бажаючих продати землю максимально швидко і без зайвих витрат. Інформація від клієнта, який збирається продати земельну ділянку, публікується абсолютно безкоштовно - це ще один аргумент на користь того, щоб в процесі купівлі та продажу землі скористатися можливостями нашого порталу.

Чимале значення має і той факт, що зібрана і оброблена інформація публікується на порталі в упорядкованому вигляді. Ви можете бути спокійні, що вам не доведеться читати одне і те ж трохи змінений оголошення безліч разів, як це буває, якщо отримувати дані з різних джерел. А скориставшись фільтром землю купити можна ще швидше - досить буде лише ввести параметри, які найбільш важливі для вас.

Якщо відвідувачеві буде потрібна допомога у використанні нашого сайту - досвідчені модератори з задоволенням нададуть всю необхідну інформацію.

{Region}. З якою метою можна купити землю

У класифікаторі видів цільового призначення земельних ділянок є досить чіткий поділ на різні групи. Найбільший інтерес представляють землі, які належать до таких груп:

  • Земельний наділ сільськогосподарського призначення.
  • Земельна ділянка промислового призначення.
  • Земля для житлової та громадської забудови.

Всього існує дев'ятнадцять груп, але тільки продаж земельної ділянки, що входить в одну з цих трьох, можлива без тривалої бюрократичної тяганини.
землі сільгосппризначення

Такі ділянки можна використовувати тільки для виробництва сільськогосподарської продукції. Відчуження цієї землі пов'язане з великими труднощами. І, хоча продати земельний пай вам зможуть в будь-якому випадку, малоймовірно, що вийде використовувати його для чогось іншого, крім сільгоспробіт. Якщо ціна на землю підозріло мала - значить, це земля гіршої якості. Такі ділянки іноді можуть використовуватися для спорудження промислових підприємств, доріг, ліній зв'язку та електропередач.

До групи земель сільськогосподарського призначення входять і ділянки, призначені для садівництва і городництва. Це можуть бути як індивідуальні наділи, так і колективні, на яких, наприклад, розташовуються дачні кооперативи. Вартість сотки землі для саду та городу може сильно коливатися.

Землі промислового призначення

Якщо вам в розділі Продаж землі на очі потрапило оголошення «продам земельну ділянку промислового призначення» - це означає, що на цій землі можна буде побудувати споруду, яке в подальшому буде використовуватися безпосередньо в промисловому виробництві або в якості допоміжного. Купити ділянку землі можна для розміщення адміністративних будівель, складських приміщень і заводських цехів, а також інших будівель, які необхідні для нормальної життєдіяльності підприємства.
Слід також пам'ятати, що покупка землі промназначения не гарантує відсутність таких несподіваних подій, як рішення місцевої влади про використання її частини для суспільних потреб. По ділянці згодом можуть бути прокладені лінії електропередач, водогін, каналізація та інші комунікації, а також автомобільні і залізні дороги.
Є ще один момент, який впливає на реальну вартість гектара землі. При будівництві промислових споруд, можливо, доведеться частину території відвести під охоронну зону. До того ж, промпідприємство не може розташовуватися дуже близько від житлових масивів.

Земля під забудову

Коли мова заходить про те, яка ціна за сотку землі під забудову, то найчастіше мається на увазі індивідуальне будівництво, тобто, спорудження будинку, в якому будуть жити люди. На порталі objav.net є безліч оголошень з пропозиціями купити земельну ділянку під будівництво будинку.

Що треба пам'ятати, читаючи оголошення «продам ділянку землі»? Для покупця не має великого значення, хто є власником пропонованого до продажу ділянки. Це може бути приватна особа, індивідуальний підприємець, приватна компанія або громадська організація. Найчастіше землю купити можна і у держави - найголовніше, щоб на ній було дозволено зробити те, що ви запланували.