Фільтр

Обмін нерухомості в Україні

Оголошень не знайдено Перевірте текст вашого запиту і спробуйте ще раз.

Обмін нерухомості

З усіх можливих операцій на ринку, обмін нерухомістю є найбільш дивною з одного боку, і самої знайомої з іншого. Фактично, він являє собою своєрідну форму бартерної угоди, яка була особливо популярна кілька десятиліть тому. Типовою була і залишається технологія угоди, яка полягає в тому, що кожен з двох мінливих власників віддає свій об'єкт нерухомості, одночасно вступаючи у володіння іншим. При цьому підписується договір міни, який є одночасно договором купівлі та договором продажу, сторонами. Таким чином, в найпростішому випадку обміну рівноцінної нерухомістю з технологічного ланцюжка повністю виключаються гроші.

Портал оголошень objav.net - більше, ніж сайт обміну нерухомості

Обмін необов'язково повинен проводитися на рівноцінну нерухомість. Обмін іноді проводиться власником великої квартири на маленьку для того, щоб отримати доплату. У різних випадках вона передається в грошовій формі, але також може здійснюватися і обмін на інші об'єкти, загальна вартість яких дорівнює переданої нерухомості. Наприклад, квартира змінюється на будинок і т.д.

Пошук відповідного варіанту для обміну ускладнюється великим об'ємом інформації, яку доведеться зібрати і обробити. Активність на ринку нерухомості, якою відрізняється Україна, може привести до появи ускладнень. Наприклад, на типовому сайті обміну нерухомості рідко можна зустріти базу даних, в якій оголошення знаходилися б в упорядкованому вигляді. Але портал objav.net надає саме сучасний тип сервісу. Величезна база даних постійно оновлюється. Оголошення приводяться до єдиного вигляду, що спрощує користувачеві порівняння характеристик пропонованої нерухомості з власної.

У розділі Обмін нерухомості є багато пропозицій, що дозволяють швидко підібрати підходящий варіант для наступних видів обміну в Україні:

  • Обмін житлової нерухомості.
  • Заміська нерухомість в обмін на квартиру в місті.
  • Іногородній обмін нерухомості.
  • Обмін нерухомості на закордон.
  • Обмін на нерухомість іншого типу.

Широкий спектр пропозицій дозволяє здійснити пошук з мінімальними втратами часу і практично без матеріальних витрат. Всі оголошення публікуються абсолютно безоплатно, тому користування розділом Обмін нерухомості, Нерухомість не зажадає будь-якої оплати.