Фільтр

Чому безпечніше купити будинок за кордоном через портал objav.net

Купівля житла за кордоном - це унікальна можливість зробити інвестицію в цінну нерухомість, що володіє високою ліквідністю. Житло практично ніколи не втрачає своєї вартості, за винятком рідкісних випадків, на зразок великих катастроф або військових дій. Саме цим пояснюється підвищена активність на ринку нерухомості в Україні, що супроводжується непримиренної конкуренцією ріелтерських компаній.

Про що треба дізнатися перед тим, як купити квартиру за кордоном

Багато з фірм-посередників користуються тим, що до них звертаються за допомогою покупці з інших країн, які бажають купити квартиру за кордоном недорого. При цьому, потенційні покупці не мають достатньої інформації про реальну ситуацію на ринку, включаючи такі факти, що мають особливо велике значення для покупця:

  • Відмінності в законодавстві, прийнятому в нашій країні від того, яке використовує Україна.
  • Реальні ціни на дешеві квартири за кордоном.
  • Справжнє кількість пропозицій, що визначає можливість вибору найбільш відповідного варіанту.

Два останні пункти з трьох легко можна прояснити, якщо звернутися за допомогою до бази даних порталу objav.net. На його сторінках в розділі Житлова нерухомість за кордоном зібрані оголошення з найрізноманітнішими пропозиціями, включаючи наступні:

  • Купити будинок за кордоном.
  • Оголошення про продаж квартири за кордоном.
  • Купити будинок на березі моря за кордоном.
  • Купити квартиру за кордоном недорого і багато інших варіантів.

Інформація в базі даних порталу систематизована і приведена до єдиної формі. Це дозволяє майбутньому інвестору зменшити втрати часу на порівняння різних варіантів по безлічі характеристик. Ще більше часу економить система фільтрів, яка дає можливість купити житло за кордоном, вибравши в розділі Житлова нерухомість за кордоном, Продаж за кордоном найцікавіші пропозиції. Настоянкою параметрів можна відсіяти оголошення, в яких житлова нерухомість за кордоном не має необхідного потенціалу.

Так, є можливість зробити вибірку об'єктів за вартістю, датою публікації рекламного оголошення, статусу рекламодавця і безлічі інших характеристик, що визначають привабливість покупки даного будинку або квартири за кордоном, а також реальність укладення угоди. При виникненні проблем або при потребі в консультації на допомогу відвідувачам порталу оголошень objav.net прийде команда модераторів.