Фільтр

Продаж приміщень в Україні

Звичайні оголошення
Продам киоск. МАФ Біла Церква 5
26 000 грн
Біла Церква
Продам Дюралюминиевый ангара 12*30*6м б\у. Миколаїв
365 000 грн
Миколаїв
Продам коптильный цех Харків 4
208 000 грн
Харків
офисные помещения Кременчуг Кременчук 2
26 000 грн
Кременчук
Терміново продається нежитлове приміщення вільного призначення Львів 8
ще 3 фото
2 139 000 грн
Львів
Продам Готовый бизнес в Центре Харькова Харків 3
6 760 000 грн
Харків
Продам Готовый бизнес в Центре Харькова Харків
6 760 000 грн
Харків
ПРОДАМ НЕФТЕБАЗУ с ж/д веткой +установка УСЖ-1 «Топаз» для повышения октанового числа топлива Кам'янка 8
ще 3 фото
3 640 000 грн
Кам'янка
Предлагаю приобрести салон красоты в Каховке Каховка 8
ще 3 фото
650 000 грн
Каховка
Продам офис в Нагорной части города по улице Жуковского Дніпро
2 314 000 грн
Дніпро
Продам Тепличный Комплекс в Нерубайском Одеса 8
ще 3 фото
3 380 000 грн
Одеса

Як швидко купити приміщення в Україні

Будь-яка організація, виробниче підприємство, або компанія, що займається певними видами комерційної діяльності, потребує власному приміщенні або іншої нерухомості. Купити комерційне приміщення змушує розуміння, що без нього неможливий практично ніякої вид бізнесу.

Придбання нерухомості у власність дає можливість не замислюватися про такі речі, як щомісячна оплата за оренду і дозволяє не турбуватися про те, як домовитися з орендодавцем, якщо в приміщенні потрібно зробити будь-які зміни в плануванні або зробити, наприклад, ремонт. На старті бізнес-діяльності покупка нерухомості є досить спірною операцією. Але в той же час комерційна нерухомість - це ще і капітальне вкладення, тому оголошення «куплю приміщення» зустрічаються не так вже й рідко.

Такі інвестиції дозволяють отримати прибуток, яку може принести подальший продаж приміщень навіть за умови, що вони жодного дня не використовувалися за призначенням.

Чому складно купити нежитлове приміщення традиційними методами
Україна є регіоном з активним ринком нерухомості, тому тут нежитлове приміщення купити традиційними способами можна, тільки якщо витратити багато часу. Це обумовлено рядом причин, серед яких найбільшу вагу мають такі:

  • Велика кількість інформації, яку доведеться знайти, систематизувати і обробити для відсіювання викликає сумніви.
  • Серед цікавих рекламних оголошень, які публікуються в інтернеті і друкованих виданнях, часто трапляються дублі - продаж нежитлових приміщень реалізується різними посередниками, які намагаються укласти угоду раніше конкурентів.
  • Складність вибору оптимального варіант зі списку, обумовлена ​​різною формою оголошень.

Існування цих негативних факторів пояснюється просто. До цього призводить прибутковість ринку нерухомості, що змушує з'являтися безліч посередницьких компаній. Продаж приміщення - це можливість одноразово отримати значний прибуток. Через це в інформаційний простір викидається величезна кількість спаму, в якому стає дуже складно помітити цікаву пропозицію. Крім реклами від різних посередників про одне й те ж об'єкті ринок заповнюють оголошення, достовірність яких важко або майже неможливо перевірити. А якщо врахувати використання різної термінології при позначенні однієї і тієї ж характеристики нерухомості, а також форми, в якій представлені описи, то завдання з купівлі оптимального варіанту нерухомості може перетворитися в майже нездійсненне.

Але є спосіб купити приміщення під магазин або інший об'єкт швидко і, що не менш важливо, недорого. На порталі оголошень objav.net створена практично повна база даних пропозицій з продажу приміщень. Відвідувач розділу Продаж приміщень, Комерційна нерухомість отримує в своє користування величезний масив інформації, яка попередньо оброблена і повністю систематизована. З нашою допомогою можна придбати нерухомість різного призначення, в тому числі ми надаємо можливість:

  • Купити приміщення вільного призначення.
  • Продати банківське приміщення.
  • Продати вбудоване приміщення.
  • Купити підвальне приміщення.
  • Придбати комерційні приміщення в новобудовах.
  • Купити приміщення під стоматологію.
  • Купити приміщення під кафе.

Якщо вас цікавить покупка приміщення на першому поверсі, продаж приміщень під автомийку або вашою метою є пошук оголошень про продаж приміщення під магазин - то в базі є і такі пропозиції.

Що дасть рішення купити приміщення під бізнес на порталі objav.net

Використання нашої бази даних замість розміщення в друкованих виданнях оголошення «куплю нежитлове приміщення» або «куплю приміщення під магазин» практично повністю виключає попадання в список обраних варіантів «дублів» від різних рекламодавців. Всі оголошення оформлені в стандартному вигляді, що суттєво зменшує витрати часу на вибір оптимального варіанта. Таким чином, значно спрощується порівняння різних пропозицій по безлічі характеристик.

Користувачеві напевно сподобається і те, що в розділі Продаж приміщень є система фільтрів, що дозволяє скоротити число варіантів, в яких пропонується покупка і продаж нежитлового приміщення. Найбільш підходящі з них відбираються по максимальній кількості параметрів. Наприклад, вказавши дату подачі оголошення, є можливість підвищити ступінь актуальності пропозиції. Або, встановивши граничну вартість нерухомості, можна приміщення купити, відібравши оптимальне за ціною.

Крім того, до послуг відвідувачів порталу оголошень objav.net дружна команда досвідчених модераторів, які при виникненні питань нададуть необхідну допомогу.v