Фільтр
Україна
Шукати по обраній країні
Шукати по обраній країні
 • Київська область
 • Вінницька область
 • Волинська область
 • Дніпропетровська область
 • Донецька область
 • Житомирська область
 • Закарпатська область
 • Запорізька область
 • Івано-Франківська область
 • Кіровоградська область
 • Крим
 • Луганська область
 • Львівська область
 • Миколаївська область
 • Одеська область
 • Полтавська область
 • Рівненська область
 • Сумська область
 • Тернопільська область
 • Харківська область
 • Херсонська область
 • Хмельницька область
 • Черкаська область
 • Чернігівська область
 • Чернівецька область

Оренда магазинів / салонів в Україні

Звичайні оголошення
Здам в оренду приміщення під магазин площею 75 кв.м в м. Кривий Ріг Кривий Ріг 6
ще 1 фото
10 000 грн
Кривий Ріг
Здам в довгострокову (або на короткий період-від місяця) в оренду...
Аренда рабочего места для Бровиста и Визажиста Одеса 8
ще 3 фото
150 грн
Одеса
Аренда рабочего места для бровиста / визажиста в новой стильной студии В аренду рабочего места...
Аренда рабочего места для Мастера Маникюра Одеса 8
ще 3 фото
150 грн
Одеса
Аренда рабочего места для мастеров маникюра в новой стильной студии В аренду рабочего места...
Сдам в аренду магазин г.Мариуполь, пр.Мира, 121 Маріуполь 3
150 грн
Маріуполь
Сдам в долгосрочную аренду торговые площади, подсобные помещения магазина по пр.Мира, 121...
Фасад 30 кв. Постійний потік людей Фастів 5
600 грн
Фастів
Сдам в аренду помещение 30 м.кв под ваш бизнес. Сейчас действующий магазин продуктов. Фастовский...

Оренда магазину та іншої комерційної нерухомості в Україні

Для того щоб почати бізнес-діяльність, треба мати не тільки стратегію, детальний план дій, хоча б мінімальну кількість співробітників і фінансові ресурси. Абсолютно необхідна наявність відповідного приміщення, придатного за всіма параметрами для ведення роздрібної торгівлі та надання різних послуг населенню.

Зараз перші поверхи у всіх сучасних будівлях і житлових комплексах практично завжди робляться непридатними для проживання, що дозволяє швидше зняти приміщення під магазин, орендувати під салон краси, а також під будь-які інші об'єкти. Якщо задуматися про те, що є причиною такої закономірності, то дефіцит комерційних приміщень - перше, що спадає на думку. Ці площі відносяться до нежитлового фонду та оренда торгових приміщень під магазини, салони краси та інші підприємства передбачається спочатку.

Іноді приміщення можуть мати різне призначення, але в деяких випадках вони відразу створюються для організації конкретних підприємств з надання соціально-побутових послуг, які необхідні місцевому населенню. І тоді зняти приміщення під салон, якщо метою його споруди була оренда магазину продуктів, буде не можна.

Чому найпростіше знайти підходящий варіант можна на порталі оголошень objav.net в розділі Оренда магазинів / салонів
Оренда готового салону краси, бажання орендувати продуктовий магазин або приміщення під них, ідеально відповідні роду діяльності комерційного підприємства, може становити серйозну проблему. Це пов'язано з цілим рядом причин, серед яких найбільшу вагу мають такі:

 • Величезна кількість інформаційного спаму. Обсяг корисної інформації у багато разів менше, ніж обсяг марною.
 • Навіть корисна інформація дуже часто повторюється. Велика прибутковість торгівлі нерухомістю викликає постійне зростання числа ріелтерських компаній, що пропонують орендувати приміщення під магазин або зняти приміщення під салон краси. Вони намагаються залучити клієнтів, публікуючи привабливі пропозиції, і при цьому один і той же об'єкт може пропонуватися різними посередниками, що призводить до появи дубльованих оголошень.
 • Будь-яка інформація з часом втрачає свою актуальність. Об'єкт може бути вже зданий, але потенційний орендар про це не знає і втрачає на нього час.

На порталі оголошень objav.net ретельно відсівається весь інформаційний спам. Оголошення уважно перевіряються на предмет повторень. Актуальність легко визначити за датою публікації.

На сторінках розділу Оренда магазинів / салонів, Оренда приміщень є такі пропозиції:

 • Оренда салону краси.
 • Аренда кабинета в салоні краси.
 • Оренда місця в салоні краси.
 • Оренда приміщень під магазин продуктів.
 • Оренда квіткового магазину.
 • Оренда готового магазину будь-якого напрямку.

Знайти підходящий варіант допомагає зручна система фільтрів, що дозволяє скласти список об'єктів, які відповідають найбільш важливих характеристик. Наприклад, можна зробити вибірку з бази даних за датою, коли було опубліковано оголошення «здам в оренду салон краси» або пропозицію зняти в оренду магазин. Є можливість відсіяти приміщення за технічними параметрами, а також з багатьох інших характеристик.

Переваги, які дає оренда приміщення під магазин

Україна є регіоном, в якому комерційна нерухомість користується великим попитом. Тому, досить часто бізнесмени, у яких є достатні кошти для того, щоб придбати такі приміщення, намагаються не брати магазин в оренду, а набувають її в постійне користування. Але частіше саме оренда продуктового магазину або оренда приміщення для магазину виявляється більш кращою. Даний факт зазвичай пояснюється тим, що в цьому випадку не потрібно мати на старті велику суму грошей, так як приміщення під магазин в оренду обійдеться набагато дешевше і не потребують одноразової оплати.

Зняти в оренду приміщення під магазин в новобудові можна значно дешевше через досить високу зацікавленість орендарів. І це має вагому причину - в переважній більшості випадків здаються в оренду приміщення пропонуються або ще на етапі будівництва, або зовсім без ремонту. Зрідка нерухомість здається з так званим «чорновим» ремонтом, в який все одно доведеться вносити вагомі корективи.

До того ж, наявність в новому будинку об'єктів соціально-побутового призначення істотно підвищує привабливість квартир в тільки що побудованих або ще споруджуваних житлових комплексах. Зняти приміщення в оренду під магазин в житловому будинку іноді буває більш вигідним, ніж оренда в тільки що побудованому окремій будівлі, цілком належить до фонду нежитлової нерухомості. Розташований на першому поверсі житлового будинку магазин знаходиться набагато ближче до потенційних покупців. З'являється ціле коло постійних клієнтів, що дозволяє власникові бізнесу більш твердо стояти на ногах.

Оренда під магазин та її особливості

Вибираючи відповідний об'єкт нерухомості, варто враховувати особливості, які в подальшому можуть вплинути на успішність вашого бізнесу. Наприклад, розшукуючи приміщення під магазин в оренду, варто пам'ятати, що для продуктових магазинів найважливіше розташування - чим ближче вони знаходяться до житлових будинків, тим краще. Навряд чи хто-небудь з місцевих жителів поїде за продуктами в торговий центр, розташований далеко від його будинку, якщо ці ж продукти можна придбати по сусідству.
Найбільшу увагу власників комерційної нерухомості залучають орендарі, що знімають приміщення під продуктові точки. Магазин продуктів при складних обставинах буде приносити прибуток, якщо грамотно вести бізнес. Навіть у несприятливі періоди оренда невеликого приміщення на першому поверсі житлового будинку буде з лишком окупиться. Те ж саме можна сказати і про комерційні споруди, що окремо стоять в оточенні житлових будинків.

У продуктових і господарських магазинів, в яких продаються товари повсякденного попиту, найважливіший критерій - це доступність потенційних покупців. Якщо ж вам необхідна оренда площі під магазин дорогого одягу преміум-класу, або ви хочете відкрити представницький офіс великої компанії, то центр міста однозначно буде оптимальним варіантом.

Бажання орендувати приміщення під комерційне підприємство або навіть зняти магазин в оренду в центральній частині міста може наштовхнутися на певні труднощі. По-перше, вільних приміщень в центрі набагато менше, по-друге, вартість їх оренди буде набагато вище. Велике значення має і той факт, що далеко не всі приміщення, які підходять вам за місцем розташування, можна буде використовувати за тим призначенням, для якого ви його збираєтеся орендувати.

У будівлях більш ранньої споруди, які розташовані на вулицях з високою щільністю руху перехожих і транспорту, комерційні приміщення коштують дорожче ще з однієї причини. Вони є привабливим об'єктом інвестиції і використовуються для вкладення в нерухомість. Тому, їх часто купують з метою перепродажу або здачі в оренду згодом. Іноді їх просто купують заможні бізнесмени, які віддають перевагу вести комерційну діяльність у власних помешканнях. Тут особливо часто відкриваються ресторани, кафе, а також магазини, як продуктові, так і будь-які інші, наприклад, з продажу брендового одягу.

Чим відрізняється оренда приміщення під салон краси або магазин від оренди під ресторан і хімчистку

У комерційних приміщень в нових житлових комплексах є ще одна важлива перевага. Будь-який кваліфікований забудовник, що володіє достатнім досвідом, зазвичай ще на стадії проектування може зробити точний прогноз, в якому саме місці буде найзручніше розмістити той чи інший об'єкт. Оренда салону краси, стоматологічного кабінету або клініки, ресторану, аптеки, продуктового магазину або іншого комерційного підприємства в правильному місці дозволить власнику бізнесу отримувати максимальний прибуток. Тому, намагаючись залучити потенційних орендарів і покупців комерційної нерухомості, забудовники заздалегідь закладають в приміщення технічні характеристики, відповідні призначенням конкретного об'єкта, наприклад, салону краси. Оренда такої нерухомості доставить менше клопоту.