Фільтр

Оренда землі в Україні

Звичайні оголошення
Оренда землі Нова Каховка
1 грн
Нова Каховка
Оренда земельної ділянки Умань 4
1 000 грн
Умань

Як проводиться оренда землі в Україні

Сьогодні в Україні земля в оренду досить затребувана. Однак, це питання має масу юридичних аспектів, які обов'язково варто враховувати. При оренді земельної ділянки, потрібно не переплутати приватизовану землю з паєм. Для швидкого пошуку ділянок землі, які можна розглянути, пропонуємо скористатися порталом безкоштовних оголошень objav.net.

У розділі {category + parent} представлено 2 пропозицій з оренди земельних ділянок в різних областях України. Для орендодавця портал objav.net пропонує безкоштовне розміщення оголошення. Всім претендентам сайт надає широкі можливості пошуку потрібного оголошення по заданим даними, включаючи:

  • наявність фото ділянки для знімання;
  • місце розташування земельної ділянки;
  • розмір ділянки землі;
  • наявність перевірених даних про власника землі.

Крім розділу Оренда землі на сайті є можливість знайти оголошення про здачу в оренду нерухомості, покупці будинків, квартир, зніманні кімнат подобово.

Як проводиться оренда земельної ділянки в Україні

Щоб взяти землю в оренду, недостатньо підібрати по оголошеннях вподобану ділянку і в усній формі обговорити всі питання з власником земельної ділянки. Потрібно розуміти масу юридичних моментів. Почнемо з того, що власником землі можуть виступати, як повноправні її власники, так і особи, уповноважені ними. У разі відсутності спадкоємців у повноправного власника землі, таким буде вважатися її управитель.

Якщо вам цікава оренда землі і ціна за гектар, це питання індивідуальний. Все залежить від місця розташування ділянки, її цільового призначення, області, терміну оренди. Юридичні аспекти регулювання питань щодо тимчасового користування земельною ділянкою повинні в обов'язковому порядку зазначатися в письмовому договорі. При його складанні можна керуватися Земельним, Господарським та Цивільним кодексом України.

В обов'язковому порядку на конкретну земельну ділянку повинен мати кадастровий номер. В іншому випадку, тимчасове користування ним буде вважатися незаконним.