Ціна
Не важливо
  км
Віддаленість від міста
Не важливо
  м2
Площа будинку
Не важливо

Оренда будинків в Україні

Довгострокова оренда будинків
6 000 грн.
Дніпро
19 квітня
Довгострокова оренда будинків
1 000 грн.
Слов'янськ
19 квітня
Будинки подобово, погодинно
1 000 грн.
Торг можливий
Чорноморськ
9 квітня
Будинки подобово, погодинно
1 500 грн.
Мелітополь
18 березня
Довгострокова оренда будинків
300 грн.
Ужгород
4 лютого
Довгострокова оренда будинків
111 грн.
Торг можливий
Миколаїв
4 лютого

Як і де проводиться оренда будинків

Сьогодні зняти приватний будинок є затребуваною послугою. Це відмінна альтернатива зніманню квартири або оренду кімнати. Особливо вона користується попитом у туристів, які приїжджають в курортні поселення на кілька днів або тижнів, з метою комфортного і безтурботного відпочинку. У такій ситуації оренда приватного будинку буде ідеальним рішенням.

Не завжди Оренда будинків дається просто. Багатьом наймачам доводиться стикатися з недобросовісністю орендодавців, бути обдуреними. Щоб уникнути виникнення будь-яких проблем при оренді будинку, досить дотримуватися наступних рекомендацій:

  • заздалегідь обговорювати з орендодавцем всі деталі знімання;
  • при можливості, укладати з орендодавцем письмовий договір, якщо немає супутнього документа, можна скористатися допомогою нотаріуса;
  • перевіряти будинок перед заселенням на наявність технічного браку в техніці, повноцінну роботу санвузлів, наявність зазначеного паркувального місця і т.д.

Де зняти будинок в Україні за доступною ціною

Портал безкоштовних оголошень objav.net пропонує всім бажаючим можливість знайти десятки або сотні пропозицій по оренді приватного заміського будинку. Є варіанти оренди житла, як від господаря оселі, так і від ріелтора. При пошуку оголошення на цей факт варто звернути увагу.

Сторінка налічує 7 оголошень про оренду заміського будинку, які обов'язково вам сподобаються. У разі виникнення складнощів з роботою сайту, рекомендуємо вам зв'язатися з модераторами і обговорити всі виниклі питання.

Якщо ви бажаєте терміново зняти будинок без посередників, тоді розділ {category + parent} в цьому стане в нагоді. Переваги оренди будинку очевидні:

  • простір;
  • наявність присадибної ділянки та озеленень навколо;
  • відсутні сусіди знизу, зверху і збоку через стінку;
  • є власне паркувальне місце;
  • можна пожити далеко від забруднених вихлопами машин вулиць і насолодитися тишею.

Щоб вдосталь відчути всі принади оренди приватного будинку, переходите до вибору вподобаного оголошення на нашому сайті!