Фільтр

Нерухомість в Україні

Toп оголошення
Звичайні оголошення
Продається будинок в с. Старий Лисець Івано-Франківськ 8
ще 3 фото
1 040 000 грн
Івано-Франківськ
Продається земельна ділянка вул. Об'їздова Івано-Франківськ
1 300 000 грн
Івано-Франківськ
Продається земельна ділянка в с. Чукалівка Івано-Франківськ 3
208 000 грн
Івано-Франківськ
Продається 1к квартира вул. Височана Івано-Франківськ 8
ще 3 фото
845 000 грн
Івано-Франківськ
Продається 3к квартира вул. Богунського Івано-Франківськ 8
ще 3 фото
1 430 000 грн
Івано-Франківськ
Продається кімната по вул. Мазепи Івано-Франківськ 7
ще 2 фото
858 000 грн
Івано-Франківськ
Продається 3к квартира Івано-Франківськ 6
ще 1 фото
1 271 400 грн
Івано-Франківськ
Здається 1к квартира вул. Гарбарська Івано-Франківськ 8
ще 3 фото
5 000 грн
Івано-Франківськ
Здається в оренду 2к квартира Івано-Франківськ 7
ще 2 фото
5 000 грн
Івано-Франківськ
Здається в оренду офісне приміщення Івано-Франківськ 7
ще 2 фото
13 500 грн
Івано-Франківськ
Здається в оренду 3к квартира Івано-Франківськ 12
ще 7 фото
26 000 грн
Івано-Франківськ
Продається 3к квартира вул. Чорновола Івано-Франківськ 9
ще 4 фото
1 716 000 грн
Івано-Франківськ

 Сьогодні нерухомість в Україні затребувана як ніколи. Адже з огляду на економічну та політичну ситуацію в Україні, ринок житла як і раніше є найнадійнішою сферою для інвестицій. Це стосується як ринку здачі нерухомості, так і ринку її продажу. Адже купується і продається житло, як для себе, дітей, батьків, так і для здачі в оренду. 

Де проводиться пошук нерухомості

Ефективним інструментом пошуку нових клієнтів для покупки або оренди житла, виступає інтернет. Вся нерухомість України зібрана на порталі безкоштовних оголошень objav.net. Якщо ви вирішили знайти Нерухомість, яку можна зняти подобово або помісячно, розділ Нерухомість вам допоможе.

 

На сайті представлені сотні пропозицій про продаж нерухомості, а також 345 пропозиції по оренді. objav.net - це дошка оголошень нерухомості, яка доступна всім бажаючим. Серед основних переваг сайту виділяють:

  • Зручний фільтр. Можна впорядкувати всі оголошення по даті розміщення, за наявності фото і відеоматеріалів, а також по статусу їх рекламодавця.
  • Безкоштовне розміщення. Всі пропозиції від авторів розміщуються абсолютно безкоштовно. За рахунок цього зібралася величезна база нерухомості, яка з кожним днем ​​поповнюється новими позиціями.
  • Допомога з розміщенням. Кожен користувач сайту може скористатися підтримкою від модераторів з їх допомогою подати своє оголошення.

Наш сайт пропонує десятки перевірених продавців квартир, будинків, котеджів з усієї території України, зокрема, в в Україні. З порталом безкоштовних оголошень objav.net більше не знадобиться шукати центр нерухомості. Досить поставити свій запит і переглянути десятки, а то і сотні пропозицій.

 

Для орендодавців - портал безкоштовних оголошень допоможе швидко відшукати клієнтів. А для шукачів оренди житла, наша платформа допоможе знайти кілька прийнятних пропозицій, включаючи інфраструктуру навколо, транспортну розв'язку, наявності поблизу станції метро. Також враховується і цінова політика. На сторінці є вся необхідна інформація.