Правила розміщення оголошень

Розміщення оголошень на сайті objav.net  (надалі — «Компанія») регулюється угодою. Факт розміщення оголошень на нашому сайті оголошень objav.net передбачає, що клієнт ознайомився з діючими правилами розміщення оголошень. Адміністрація сайту залишає за собою право вносити зміни в ці правила.
Порушення правил, а також надходження численних скарг користувачів на оголошення можуть привести до блокування як оголошень, так і облікових записів їх власників.
 
1. Всі оголошення розміщуються на objav.net  на термін 30 (тридцять) днів, після чого вони знімаються з публікації та стають доступними власнику в його акаунті як «Неактивні». Такі «Неактивні» оголошення зберігаються протягом 30 (тридцяти) днів, після чого автоматично видаляються, якщо  власник оголошення його не активував. Про необхідність продовження оголошення Користувач отримує лист.
2. Оголошення можуть бути складені українською та російською мовами і повинні містити:
— опис конкретного товару, роботи або послуги. Опис повинен бути повним і достовірним. В одне оголошення слід розміщувати інформацію про один товар, оголошення про групу товарів не дозволені, за винятком оголошень про обмін (наприклад, два товари на один). Текст оголошення не повинен містити посилань на сторонні сайти;
— по можливості ціну товару, роботи або послуги;
— достовірну інформацію про продавця.
3. Сайт містить автоматичний перекладач оголошень. Користувач може вибрати українську або російську версію і відповідно подати оголошення на вибраній мові.
4. Користувач отримує право розміщувати оголошення на Сайті після заповнення спеціальної форми із зазначенням параметрів пропонованих товарів або послуг. Форма, параметри визначаються Компанією.
5. Користувач може розмістити необмежену кількість оголошень безкоштовно, але додаткові послуги, такі як: підняття оголошення в ТОП та інші послуги, які дають можливість виділити оголошення із загального списку, вийти із загального формату такого розміщення, розміщення реклами на Сайті, — є платними послугами. Перелік таких додаткових послуг, тарифи, умови оплати таких послуг розміщені на Сайті окремо від цієї Угоди.
6. Для отримання платної послуги Користувач повинен заповнити відповідні поля форми і оплатити таке розміщення відповідно до тарифів, зазначених у формі. Оплата здійснюється у безготівковій формі за допомогою платіжного сервісу LiqPay і вважається вчиненою у момент надходження грошових коштів на рахунок одержувача.
7. Всі поля форми мають бути заповнені відповідно до їх назви та призначення, згідно з правилами орфографії, пунктуації, стилістики та без зайвих скорочень. Заповнені поля у формі не повинні суперечити один одному, а зазначена в них інформація повинна відповідати дійсності. Користувач не може використовувати чужу електронну пошту або поштову адресу, створювати кілька облікових записів на сайті, вказувати завідомо неправдиву інформацію.
8. У разі, якщо через порушення Правил оголошення з сайту було видалено вже оплачене оголошення або було відмовлено в його розміщенні, Користувачеві не повертаються сплачені ним кошти в повному обсязі. У разі блокування Користувача за повторне порушення Правил і видалення оголошення, оплата за нього також  не повертається. Адміністрація сайту має право не допускати до публікації на сайті оголошень, що суперечать цим правилам і законодавству України.
9. Отримавши платну послугу Користувач  не має права на повернення коштів.
10. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари/послуги відповідають нормам якості, які встановлені законодавством країн, для яких вони реалізуються і вільні від посягань третіх осіб.
11. Користувач гарантує, що пропоновані ним послуги, в разі якщо надання їх вимагає спеціального дозволу (ліцензії), будуть здійснені відповідно до вимог законодавства країн, спеціальні органи яких будуть уповноважені здійснювати нагляд за такою діяльністю Користувача.
12. Користувач зобов'язаний ретельно перевірити всю інформацію про товари або послуги, розміщені ним на сайті, і, в разі виявлення недостовірної інформації, додати необхідні відомості в опис товару або послуги. Якщо це неможливо, виправити невірну інформацію, анулювавши оголошення і повторно розмістити інформацію про товар або послугу.
13. Користувач погоджується з тим, що його статус онлайн/офлайн буде видно і іншим користувачам, які зможуть побачити коли Користувач, який розмістив оголошення був на сайті востаннє. 
14. Розміщуючи оголошення на сайті, Користувач погоджується, що  будь-який інший користувач зможе йому написати повідомлення в середині сайту або на його електронну пошту, якщо остання зазначена.
15. Всі оголошення, які розміщуються на сайті, перевіряються адміністрацією сайту. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни і виправлення в назву і текст оголошення з метою підвищення ефективності її розміщення, в тому числі видаляти зайву інформацію з назви і тексту оголошення, залишивши суть пропозиції.
16. Компанія має право перемістити, завершити або продовжити термін розміщення на сайті оголошення Користувача з технічних причин, що знаходяться під контролем або поза контролем адміністрації сайту. Сайт має право припинити розміщення оголошення, якщо Користувач зареєстрував товар або послугу, з порушенням умов цих правил та/або чинного законодавства України.
17. Умови доставки товару повинні включатися в описання товару, а умови надання послуг в описання послуги. Умови продажу товару і надання послуг, складені Користувачем, не повинні суперечити цим правилам та чинному законодавству країн, для яких вони реалізуються.
18. У разі розміщення фотографій, оголошення повинно містити реальні фотографії предмета угоди, що відповідають конкретному екземпляру товару. Не допускається розміщення фотографій, на яких міститься посилання на сторонні сайти. Оголошення без фото дозволяються, але їх ефективність набагато нижча.
19. Фотографія товару повинна зображати конкретний продаваний екземпляр в тому вигляді, в якому він знаходився в момент подачі оголошення. Фотографії з каталогу, з сайту виробника або іншого сайту не можуть використовуватися в якості головної фотографії в оголошенні (за винятком оголошень типу «Куплю» або «Орендую»).
20. Одну і ту ж фотографію можна використовувати одночасно лише в одному оголошенні.
21. Зображення не повинно містити посилань на інші сайти, логотипів і брендів, крім зазначених безпосередньо на самому предметі продажу.
22. Забороняється публікувати Користувачеві:
— однакові оголошення з однієї і тієї ж адреси електронної пошти;
— схожі за змістом оголошення, де очевидно, що мова йде про одне й те ж;
— однакові оголошення з різних адрес електронної пошти;
— оголошення в рубриці, що не відповідає змісту самого оголошення;
— оголошення, в заголовку яких містяться повторювані розділові знаки  та/або небуквені символи;
— оголошення, опис і/або заголовок/фотографії яких непов'язані та/або нечитабельні;
— оголошення з пропозицією кількох товарів і послуг одночасно;
— залишати в оголошенні посилання на ресурси, що містять шкідливі елементи;

— залишати в оголошенні посилання на ресурси;

— контактні дані в заголовку оголошення, а також в описі оголошення. Для контактних даних потрібно використовувати тільки призначені для цього поля.

— використовувати різного роду накладення зображень а також тексту на фото товару. 

— розміщувати оголошення про товар або послугу, якщо таке розміщення може призвести до порушення  законодавства України.
23. Компанія має право видаляти оголошення на вимогу власника або компетентних державних органів. Компанія також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які на її думку не відповідають принципам і основам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним і оскарженню не підлягає.
24. Забороняється розміщувати оголошення, які рекламують:
— спиртні напої;
— цигарки і тютюнову продукцію;
— наркотичні засоби;
— порнографічні матеріали або предмети;
— фармакологічні продукти, медикаменти, наркотичні речовини та прекурсори; вкрадені, отримані незаконним способом товари;
— предмети, що являють собою небезпеку для життя і здоров'я;
— неіснуючі товари;
— людські органи та органи тварин;
— спеціальні технічні засоби неофіційного отримання інформації;
— державні нагороди, персональні документи, а також бланки цих документів;
— бази даних;
— вогнепальну, холодну, травматичну зброю, а також боєприпаси і комплектуючі до них;
— спеціальні засоби активної оборони, що застосовуються правоохоронними органами; ікла моржа, бивні слона і мамонта не в виробі, а також дорогоцінні метали та дорогоцінне каміння не у виробі;
— рідкісні та заборонені до продажу тварини, будь-які інші заборонені відповідним законодавством товари та послуги.
25. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень або гіперпосилань на ресурси, зазначені в описі повідомлень користувачів.

Інші питання з цього розділу