Фільтр

Страхова компанія в Україні

Оголошень не знайдено Перевірте текст вашого запиту і спробуйте ще раз.

Будь-яка діяльність людини пов'язана з ризиком. Без нього не обходиться жодна справа, навіть якщо це просто похід в магазин, плавання в басейні, поїздка за місто або відкриття нового комерційного підприємства. Завжди залишається ймовірність того, що щось піде не за планом, і замість магазину покупець раптом виявиться в лікарні, а наднадійний бізнес прогорить протягом тижня з моменту запуску.

Для того щоб зменшити вплив випадковостей на діяльність кожного окремого індивідуума і всього суспільства в цілому відкриваються спеціальні організації, в яких можна оформити страховку. Україна це регіон, в якому активно використовують таку форму договору про відшкодування збитку при настанні певного несприятливого події чи цілого ряду подій.

Що таке страховий поліс

Страхові компанії - це не благодійні організації, а своєрідні фонди, які поповнюються за рахунок того, що черговий клієнт приходить до них і приймає рішення купити страховий поліс. Як і для всіх інших комерційних підприємств, метою організації є отримання прибутку.
Такий запас міцності вигідний і клієнту - при настанні страхового випадку фонд зобов'язаний виплатити зазначену в договорі суму. І буде краще, якщо навіть природне лихо не розорить компанію і в неї залишаться вільні кошти для здійснення всіх необхідних виплат.

Вартість страховки розраховується з математичною точністю. Для цього використовуються спеціальні формули, і навіть з урахуванням масових виплат клієнтам організація залишається з невеликою, але стабільним прибутком. Природно, ціна страховки безпосередньо залежить від ймовірності настання страхового випадку - такий ризик також оцінюється із застосуванням спеціального математичного апарату.

Хто такий страховий агент і де його знайти

Договір страхування зазвичай укладається тоді, коли для цього є підстави або його наявність є обов'язковою умовою чого-небудь. Наприклад, якщо не купити автостраховку, то поїздка на автомобілі може бути перервана першим же поліцейським.

Страхові агенти (страховики), фактично, є посередниками між страховою компанією і її клієнтами (страхувальниками). Їх завдання - продаж полісів страхування, але тільки тим клієнтам, які мають достатню платоспроможність. Страховка може полягати у відношенні фізичних і юридичних осіб, страховик повинен вміти:

  • Розрахувати страховку.
  • Оформити документацію, відповідну розрахунку.
  • Проаналізувати і забезпечити виплату клієнту обумовленої суми при настанні страхового випадку.
  • Врегулювати можливий суперечка з питання виплати компенсації.

Найпростіше агента можна знайти за допомогою інтернету, точніше, використовуючи спеціалізовані ресурси. На порталі objav.net в розділі Страхування / брокерські операції, Фінансові послуги публікуються оголошення страхових компаній і агентів, які пропонують свої послуги. Варто зауважити, що вся інформація тут розміщується безкоштовно, тому вартість, зазначена в пропозиції, відповідає реальній ціні послуги.

У кого ще можна купити страховку

Послуги страхування пропонують не тільки звичайні агенти. Придбати поліс можна також у брокера, який виконує практично такі ж функції, але має більшу свободу дій. Послуги брокера можуть виявитися більш вигідними, тому що вони зазвичай співпрацюють з кількома різними страховиками. У той же час, брокери, на відміну від страховиків, можуть призначати додаткову комісію за свою роботу, тому треба бути дуже уважним, укладаючи з ними договори.

Що таке брокерська компанія

Брокер, а також брокерська компанія має певні переваги перед звичайними страховиками. Маючи ліцензію на торгівлю цінними паперами на фондовому ринку, вони мають право укладати угоди на біржі і їх послугами змушені користуватися всі бажаючі придбати або продати акції. Найбезпечніше для придбання цінних паперів, а страховий поліс також є цінним папером, використовувати надійні брокерські компанії.

Де шукати фахівців, що надають брокерські послуги

Брокери на біржі грають важливу роль, оскільки без їх посередництва придбання цінних паперів неможливо за законом. Тому до їх підбору треба підходити з особливою ретельністю і найпростіше це можна зробити за допомогою порталу оголошень objav.net - так само, як і при пошуку фахівця, що склало б вигідний договір страхування.

Розділ Страхування / брокерські операції дає доступ до найсвіжіших і цікавих пропозицій, які публікуються в Україні. Інформація представлена ​​в стандартизованном вигляді, що суттєво спрощує порівняння різних оголошень. Система фільтрів дозволяє здійснювати підбір пропозицій за окремими характеристиками. А якщо після відвідування порталу у користувача залишаться невирішені питання - команда досвідчених модераторів з готовністю надасть всю необхідну інформацію.