Фільтр

Серед всіх видів бізнес-діяльності багаторівневий маркетинг в Україні при правильній організації бізнес-процесів є одним з найприбутковіших. Але і ризик отримання збитків замість прибутку також вище. Це обумовлено переважно людським фактором, який важко компенсувати в подібній моделі бізнесу.

Що таке мережевий бізнес

Мережевий маркетинг (multilevel marketing) являє собою особливу модель просування товарів, що реалізуються безпосередньо від виробника до споживача. Продажі здійснюються не через роздрібну мережу магазинів, а через дистриб'юторів, які виробляють закупівлі за оптовими цінами. Вважається, що між виробником і кінцевим покупцем немає посередника, так як дистриб'ютори є всього лише агентами з розповсюдження.

Яку небезпеку може нести мережевий маркетинг для підприємців

По суті, кожен дистриб'ютор (агент з розповсюдження) вже є свого роду підприємцем. Він закуповує товар за власні, а іноді і кредитні гроші, і якщо виявляється, що новий мережевий бізнес не приносить достатнього прибутку, то починає зазнавати збитків і, врешті-решт, може потерпіти остаточний крах. Таке часто трапляється, коли проводиться неправильна оцінка привабливості товару і можливості потенційних покупців за нього заплатити.

Як організувати мережевий маркетинг компанії

Правильна організація роботи може бути досягнута самостійно, але позитивний результат в цьому випадку отримати складно. На порталі оголошень objav.net в розділі Мережевий маркетинг, Бізнес регулярно публікуються пропозиції, скориставшись якими можна швидко організувати мережевий бізнес компанії, в тому числі і мережевий маркетинг в інтернеті.

  • Серед переваг використання оголошень на порталі objav.net:
      
  • Великий обсяг інформації по всіх регіонах, включаючи Україна.
  • Упорядкованість даних.
  • Оголошення публікуються абсолютно безкоштовно.

Важливим фактором також є наявність в розділі Мережевий маркетинг зручного функціоналу - система фільтрів допоможе провести пошук по одному або декільком параметрам.